AD METAM Łukasz Obrał Radca Prawny

 

Szanowni Państwo!

 

Nazywam się Łukasz Obrał i jestem radcą prawnym.

Dziękuję serdecznie za odwiedzenie strony Internetowego Serwisu Porad Prawnych prawo-porady.pl prowadzonego przez moją kancelarię AD METAM Łukasz Obrał Radca Prawny z siedzibą w Krakowie. Jako radca prawny jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, nr wpisu KR-3122, działającym zgodnie z Kodeksem Etyki Radcy Prawnego (dostęp do Kodeksu: Kodeks Etyki Radcy Prawnego)


Mój Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko pojętego poradnictwa prawnego. Treści umieszczone w Serwisie są głównie mojego autorstwa. Współpracuję także z innymi autorami artykułów i osobami udzielającymi porad prawnych - doświadczonymi prawnikami-praktykami, z których każdy może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług prawnych.


Szanując  Klientów mogę zapewnić, że porada prawna w Serwisie nie zostanie udzielona przez osobę inną niż prawnik, co zdarza się w wielu portalach udzielających porad prawnych on-line (w wielu odpowiedzi udzielają studenci prawa, a nawet osoby bez przygotowania zawodowego w zakresie prawa). Mogę także zapewnić, że każdy problem Klienta jest rozpatrywany indywidualnie – nie korzystamy z bazy gotowych odpowiedzi, a każdy problem Klienta jest indywidualnie rozpatrywany przez prawnika.

Staramy się zapewnić naszym Klientom wszystko to czym powinien wyróżniać się dobry serwis prawniczy - rzetelną, popartą wiedzą i doświadczeniem informację prawną.


Mam świadomość, że w społeczeństwie panuje przekonanie, że opłaty za usługi prawne są bardzo wysokie. Ceny za porady prawne udzielane przez Serwis prawo-porady.pl są atrakcyjne. Wynika to nie tylko z chęci wyróżnienia się na tle konkurencji, ale także z tego, że zarobek nie jest głównym powodem powstania naszego Serwisu.

Oczywiście opłaty za usługi Serwisu są istotne - wiedza kosztuje, a prawnik odpowiadając na pytanie Klienta poświęca swój czas, zapoznaje się nie tylko z aktualnymi przepisami, ale także z orzecznictwem sądowym i stanowiskiem doktryny prawa. Ponadto należy pamiętać, że radcy prawne muszą respektować przepisy normujące minimalne stawki za usługi prawne przez nich świadczone.

 

Na  stronach Serwisu prawo-porady.pl można znaleźć bezpłatnie udostępniane artykuły na tematy prawne, archiwum udzielonych porad prawnych, a także wzory pism procesowych. Za dostęp do wiedzy nie żądamy opłaty co jest wyrazem edukacyjnej misji naszego Serwisu.


Kancelaria współpracuje z kancelariami adwokackimi i radców prawnych w Krakowie, Warszawie, Rzeszowie.
Pomagamy również w sprawach związanych z prawem słowackim - Serwis współpracuje z kancelariami adwokackimi w Nowych Zamkach i w Nitrze na Słowacji, a także z tłumaczem przysięgłym języka słowackiego.

 

PRO BONO - BEZPŁATNE PORADY PRAWNE W KRAKOWIE
W ramach działalności pro bono udzielam bezpłatnych porad prawnych (w miarę możliwości i wolnego czasu).
Aby skorzystać z bezpłatnej porady prawnej należy wcześniej umówić się – tel.  723 60 50 80 (po godz. 16).

Nieodpłatne porady prawne przeznaczone są przede wszystkim dla osób korzystających z pomocy społecznej. Ofertę nieodpłatnej pomocy prawnej kierujemy także do opiekunów prawnych i kuratorów osób ubezwłasnowolnionych, a także do osób których problemy prawne związane są z zaburzeniami czy chorobami psychicznymi.

Zadaj pytanie prawnikowi

regulamin
Jeśli chcesz dodać więcej załączników wyślij e-mail na kontakt@prawo-porady.pl