Imię
Twój adres e-mail
Przepisz cyframi: trzy sześć trzy
regulamin
Dodaj załącznik

Opinie Wszystkie Dodaj opinię


 • Pan łukasz doradzał mi w trudnych dla mnie sprawach bankowych zawsze oddzwaniał,jest człowiekiem miłym,rzetelnym,empatycznym,oby więcej takich prawników,polecam ten portal i kontakt z P.łukaszem,chociaż b. zapracowany-zawsze odpowiadał na moje pytania,dziękuję danuta


  10.09.18 danuta

 • P.Łukasz Obrał to nie tylko dobry prawnik,ale człowiek życzliwy,cierpliwy,rzeczowy,b.pomocny w zawiłych sprawach prawnych,pomimo nawału pracy oddzwania,doradza szybko,zwiężle,podchodzi do ludzkich spraw w sposób ciepły,serdeczny,oby więcej takich Prawników,polecam wszystkim ten portal,Płukasz Obrał jest wyjątkowy--pozdrawiam,Danuta


  09.07.18 danuta

 • TO JEST GOŚĆ PRAWNIK JAKICH MAŁO, DZISIAJ O TYM SIĘ PRZEKONAŁEM.-ZBYSZEK-


  23.04.18 zbyszek

Cennik usług prawnych

Ceny prostych porad prawnych w Prawo-porady.pl rozpoczynają się już od 123 PLN (z VAT).
W przypadku bardziej zawiłych problemów oraz pomocy w formie sporządzenia pism procesowych i podań cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od stopniu skomplikowania przedstawionego problemu.

Dla stałych Klientów możliwe jest negocjowanie ceny usług. 

Aby dowiedzieć się ile kosztuje odpowiedź  na Państwa zapytanie:

 • Należy wypełnić ramkę "Zadaj pytanie doradcy", przedstawiając zwięźle swoją sprawę, która wymaga odpowiedzi,
 • Od prawo-porady.pl otrzymacie Państwo wycenę swojej sprawy.
 • Jeżeli wycena jest przez Państwa akceptowana należy dokonać przelewu na konto:
    Inteligo nr 94 1020 5558 0000 8402 3070 4286
  Odbiorcą jest Serwis prawo-porady.pl, AD METAM Łukasz Obrał Radca prawny, 31-149 Kraków, ul. Krzywa 11/1
 • Możecie Państwo dokonać przelewu również korzystając z systemu płatności dotpay.pl, co znacznie przyspiesza transakcję, a tym samym czas w którym otrzymacie Państwo odpowiedź na swoje pytanie
  Aplikacja do płatności przez dotpay znajduje się na stronie głównej Serisu.
 • Od momentu, gdy Państwa wpłata trafi na nasze konto, w ciągu 48 godzin uzyskacie Państwo odpowiedź na swoje pytanie. W przypadku spraw bardziej skomplikowanych zastrzegamy sobie prawo udzielenia odpowiedzi w dłuższym czasie.

 

Wycena jest bezpłatna.

 

W naszym Serwisie każda osoba i jej problem traktowany jest indywidualnie. Nie udzielamy schematycznych, ogólnych odpowiedzi.


Odpowiedzi na Państwa pytanie udzieli kompetentny, doświadczony prawnik,  który zanim odpowie na Państwa pytanie dokona następujących czynności:

 • kwerenda przepisów związanych z Państwa problemem
 • kwerenda przepisów proceduralnych
 • kwerenda orzecznictwa sądów powszechnych i administracyjnych  
 • analiza zebranych materiałów


Korzystając z naszego serwisu macie Państwo pewność, iż zostaniecie potraktowani szczególnie i z wyjątkową starannością. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych prawników-praktyków, rzetelnych profesjonalistów w udzielaniu porad prawnych.

 

Zadając pytanie macie Państwo pewność, że odpowiedzi nie udzieli student prawa czy prawnik, który nie zajmował się dotychczas doradztwem prawnym.