Dziękuję Panu Łukaszowi Obrał za tak wyczerpującą odpowiedź. Jestem wdzięczna z całego serca. chylę czoło. porada była profesjonalna i rzetelna. serwis jest super i naprawdę robią wszystko z sercem. polecam wszystkim. na każdą kieszeń, z precyzją i profesjonalnie. Dziękuję.