Jestem bardzo zadowolony z porady jakiej udzielił mi Pan Łukasz Obrał.
To już kolejna porada udzielona przez tego prawnika. Mam nadzieję, że Pan Łukasz nie zniknie i nadal będzie służył pomocą ludziom potrzebującym porady prawnej.
Dodam, że dzięki pomocy Pana Łukasza wygrałem dwa lata temu bardzo skomplikowaną sprawę sądową o zachowek.
Dura lex sed lex muszę niestety powiedzieć.
Odpowiedź na moje pytanie nie dała mi nadziei, ale cóż czasami tak jest, że jak się człowiek obudzi za późno to i przedawnienie nastąpi.