Imię
Twój adres e-mail
Przepisz cyframi: trzy sześć trzy
regulamin
Dodaj załącznik

Opinie Wszystkie Dodaj opinię


  • Bardzo dziękuję za szybką, profesjonalną i bardzo szczegółową poradę, w łatwej do "przetrawienia" przez laika formie. Bardzo wysoka jakość usługi po przystępnej cenie.


    07.02.14 Ewa R.

  • Porady świadczone w prawo-porady.pl są profesjonalne a do tego niedrogie.


    04.02.14 Monika

  • Jestem ogromnie wdzięczna za rzetelną i profesjonalną pomoc Pana Łukasza tym bardziej, że została udzielona w weekend. Jeszcze raz ogromnie dziękuję za poradę.


    29.12.13 Agata Ł

Księga gości

Bardzo dziękuję za szybką, profesjonalną i bardzo szczegółową poradę, w łatwej do "przetrawienia" przez laika formie. Bardzo wysoka jakość usługi po przystępnej cenie.

07.02.14 Ewa R.

Porady świadczone w prawo-porady.pl są profesjonalne a do tego niedrogie.

04.02.14 Monika

Jestem ogromnie wdzięczna za rzetelną i profesjonalną pomoc Pana Łukasza tym bardziej, że została udzielona w weekend. Jeszcze raz ogromnie dziękuję za poradę.

29.12.13 Agata Ł

Bardzo serdecznie dziękuję Panu Łukaszowi Obrałowi za szczegółową i wyczerpującą poradę.

27.12.13 Anetta

Dziękuję. Jestem bardzo zadowolona, że skorzystałam z tego serwisu .Odpowiedz była szybka i rzetelna. Rozwiała moje pewne wątpliwości, ponieważ coś wiedziałam ,ale nie do końca potrafiłam zinterpretować te mądre paragrafy. Teraz wiem jak się przygotować do ewentualnej rozmowy nie tylko z MOPR-em. Panie Łukaszu bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam . Maria

19.11.13 MARIA

Dziękuję za rzetelne i wyczerpujące wyjaśnienie problemu.

29.10.13 Weronika

Dziękuję za wyczerpującą poradę !!!

17.10.13 Monika

Serdecznie dziękuję Panu Łukaszowi za okazane wsparcie i zrozumienie oraz za wytłumaczenie mi zawiłości prawnych.

20.09.13 Monika

Zadałam wczoraj pytanie w tym własnie serwisie, ponieważ pytałam o coś rok temu i otrzymałam bardzo dobrą i wyczerpującą odpowiedź (wtedy odpowiadał p. Łukasz Obrał). Tym razem natomiast nie otrzymałam wyceny pytania ani po 4 godzinach, ani po 8, ani.. Myślałam, że po 24 godzinach otrzymam przynajmniej odmowę wyceny (zgodnie z regulaminem), ale nic z tego. Problem jest w tym, że w kwestiach prawnych czasami obowiązują terminy, jak w mojej sytuacji. Można byłoby uczciwie napisać, że nie, i poszukałabym gdzie indziej, ale dzisiaj mamy piątek, zatem weekend, i będę już po terminach. A szkoda, ponieważ pierwsza porada rok temu naprawdę była na poziomie, dlatego trzymałam tę stronę internetową w ulubionych. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Serdecznie Panią przepraszamy, ale zapewne z powodów technicznych, ale nie otrzymaliśmy Pani pytania. Serwis stara się jak najszybciej dokonywać wyceny pytań i udzielać odpowiedzi. W razie jakichkolwiek problemów z kontaktem prosimy o wysyłanie mejla na adres: kontakt@prawo-porady.pl lub o kontakt telefoniczny/SMS na nr +48 723 60 50 80 Za problemy serdecznie przepraszamy i mimo wszystko zapraszamy do korzystania z usług Serwisu prawo-porady.pl

13.09.13 MP

Dziękuję za dokładne wyjaśnienie mi mojej sytuacji.

06.09.13 Beata
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10